کتاب بانوی سربدار

دسته بندي : علوم انسانی » کتابداری
کاربران گرامی محتوای فایل نسخـه کامـل کتاب بانوی سربدار اثر حمزه سردادور می باشد که در قالب فایل pdf و در حجم 229 صفحه با کیفیت عالی تهیه و تنظیم شده است.

مشخصات محصول:

نام کتاب: بانوی سربدار

نام نویسنده: حمزه سردادور

تعداد صفحه: 229

فرمت فایل: pdf

کیفیت صفحات: اسکن شده ۱۲۰۰dpi_عالی

قسمتی از داستان:

در قریه ساکت و آرام “باشتین” (از دهات سبزوار) جنب و جوش وحشت زایی پدید آمده بود, مرد و زن, بزرگ و کوچک, همه پریشان و نگران بودند. تا گویی در انتظار بلایی بودند که از آسمان نازل شود و همه را در آتش و خون بکشد. حتی کودکان خردسال که پدران و مادران را مضطرب و هراسان می دیدند بازی را رها کرده و به پر و پای آنها چسبیده و جدا نمی شدند. قریه در سکوت دهشتناکی فرو رفته بود. فقط از دو گوشه صداهایی به گوش می رسید و مردم را به لرزه و رقت در می آورد. از یک خانه صدای سرنا و طبل توام با عربده های مستانه و خنده های وحشیانه و آواز دسته جمعی گوش خراش شنیده می شد. همه می دانستند که…

اطلاعاتی در مورد نویسنده:

حمزه سردادور از پاورقی‌ نویسان مطرح و قدیمی ایرانی است که رمان‌های تاریخی بسیاری از وی منتشر شده است و تجدید چاپ‌ کتاب های وی نشانگر محبوبیت و عامه‌ پسندی آن‌ها است. سردادور در سال 1275 هجری شمسی در تبریز به دنیا آمد؛ از دهه بیست تا اواخر دهه چهل در مجله «اطلاعات هفتگی» پاورقی نوشت و از عوامل جذابیت و فروش آن مجله، یکی نیز داستان‌های بسیار جذاب سردادور بود که پس از پایان چاپ آن‌ها در مجله، به شکل کتاب نیز در اختیار مخاطبین قرار می‌گرفت. برخی از این آثار عبارتند از: زندانی قلعه قهقه، شاخه نبات، از صید ماهی تا پادشاهی، در پس پرده، مه‌لقا، آزاد زنان، کیمیاگران، دختر قهرمان، افسانه‌ی قاجار، بانوی سربدار و..

دسته بندی: علوم انسانی » کتابداری

تعداد مشاهده: 137 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.pdf

حجم فایل:25 کیلوبایت

 قیمت: 6,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل
  • محتوای فایل دانلودی: